מה זה נעלים מגביהות לגברים?

נעליים מגביהות המדריך המלא

אם אי פעם ניסיתי להבין מה זה נעליים מגביהות, או נעלי הגבהה כל ההסברים כאן לפניך.
נעלי הגבהה לגבר נועדו בכדי להוסיף לגובה שלך סנטימטרים נוספים, בצורה אלגנטית ומוסתרת, בנעל המגביהה ישנו עקב נסתר המוסיף מספר סנטימטרים לגובה שלך, ניתן לרכוש הרבה סוגים של נעליים מגביהות, החל מ7 סנטימטר ועד 9 סנטימטר גובה נוסף לגובה שלך.

אם אתה בגובה 165 סנטימטר, נעלי ההגבהה של 9 סנטימטרים יעלו אותך לגובה של 174, אם אתה בגובה 170 סנטימטר הנעליים המגביהות יוסיפו לך לגובה 9 סנטימטרים כך שתגיע לגובה של 179 סנטימטרים (כמעט 1.80, גובה נאה במיוחד).

כך שאם אי פעם הייתה לך בעיה עם הגובה שלך, לא עוד! הגובה שלך בידיים טובות.

האם הנעליים המגביהות נוחות?

הנעל המגביהה מגיעה עם עקב מוסתר בנעל, כך שאת העקב בקושי מרגישים. בניגוד לרפידות גובה שאינם מתאימות בדיוק מוחלט לנעל, נעל מגביהה מיוצרת במיוחד עם ההגבהה המובנית, כך שנוחות וגובה יחד היא לא מילה גסה.
עם הנעליים תרגיש בגובה בצורה נוחה במיוחד.

איך יודעים מה המידה המתאימה בנעלי הגבהה?

המידה שתתאים לך בנעלי הגבהה היא המידה שלך, אם בנעל רגילה המידה שלך היא 42, אז בנעל המגביהה המידה שלך היא 42, אין שום שינוי ואת השינויים אנו עושים בעת היצור בתוך הנעל בצורה מוסתרת.

איך רוכשים נעליים מגביהות?

אם תרצו לרכוש נעליים מגביהות תוכלו לרכוש באתר היי ריאליטי – נעליים מגביהות לגברים. הנעליים שאנו משווקים הינם נעלי הגבהה איכותיות ביותר בעיצוב איטלקי לכל מטרה, לחתן, ליציאה, או ליום יום.

לפוסט הזה יש 4 תגובות

  1. אני מעוניין להגיע ולמדוד לפני רכישה, יש לכם כתובת?

    1. כן, תתקשר וניתן לך את כתובת המחסן לפי המיקום שלך

  2. האם זה מתאים גם לנערים? הגובה שלי:1.72

    1. כן, הנעליים מתאימות לכל גיל, תלוי על פי מידת הנעל שלך

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות